Podwójna piłeczka z wypustkami sensorycznymi 15cm DrFit, niebieska

DrFit Podwójna piłeczka masująca z wypustkami sensorycznymi niebieska

W magazynie

loader
Ładowanie...
SKU 2267

Opis / Podwójna piłeczka z wypustkami sensorycznymi 15cm DrFit, niebieska

DrFit Podwójna piłeczka masująca z wypustkami sensorycznymi - niebieska

 

Podwójna piłeczka rehabilitacyjna z wypustkami sensorycznymi DrFit pozwoli Ci odkryć nową jakość regeneracji i relaksującego masażu. Dzięki swojemu innowacyjnemu designowi, ten profesjonalny produkt staje się towarzyszem w pielęgnowaniu ciała i stymulowaniu procesów regeneracyjnych i odbudowujących. 

Regularny masaż przy użyciu podwójnej piłeczki z wypustkami przynosi ulgę w napiętych mięśniach, poprawia krążenie krwi i limfy, wzmacnia elastyczność tkanek i wspomaga procesy regeneracyjne oraz łagodzi ból. Duoball sensoryczny zapewnia także przyjemne wrażenia dotykowe, które redukują stres i zwiększają poczucie relaksu.

 

Samodzielny masaż, który łagodzi ból i niweluje stres:

    Masaż przeciwbólowy: regularne korzystanie z piłki z wypustkami może pomóc w łagodzeniu chronicznych bólów mięśniowych i stawowych.

 

    Masaż stóp: masaż stóp podwójną piłką sensoryczną może pomóc w szybkim łagodzeniu zmęczonych, obolałych i opuchniętych stóp po długim dniu.

 

    Masaż dłoni: wystarczy tylko chwila masażu piłeczką z wypustkami, aby złagodzić ból dłoni spowodowany pracą przy komputerze lub podczas prac fizycznych. 

 

    Rehabilitacja po urazach: wypustki na piłce duoball od DrFit pomagają stymulować różne grupy mięśni, co jest niezwykle pomocne podczas rehabilitacji i regeneracji po urazach.

Wystarczy kilka minut masażu piłeczką z wypustkami, aby poczuć jak stres się ulatnia, a spokój i harmonia wypełniają Twoje wnętrze. Delikatne uciskanie wypustek stymuluje punkty akupresury na ciele, uwalniając blokady energetyczne i przywracając naturalny przepływ energii.

 

Najważniejsze cechy podwójnej piłki z wypustkami sensorycznymi DrFit:

    Wypustki sensoryczne - mają działanie antystresowe oraz niwelujące ból. Masaż piłką jest przyjemny i łagodzący napięcia i stres.

    Wysoka jakość: DrFit dba o to, aby produkty były wykonywane z najwyższej jakości materiałów. Duoball jest trwały i odporny na zagniecenia.

 

    Wszechstronne zastosowanie: piłeczkę z wypustkami od DrFit wykorzystywana jest w gabinetach fizjoterapeutycznych, jak i w zaciszu domowym, do codziennego masażu, który łagodzi ból, wspiera proces rehabilitacji. 

    Łatwość w utrzymaniu: podwójną piłkę można myć pod letnią wodą przy użyciu delikatnego, naturalnego mydła.

 

Wystarczy kilka minut masażu, aby poczuć ulgę
Wypustki, znajdujące się na powierzchni piłeczki są nie tylko przyjemne w dotyku, ale także zapewniają głęboki masaż i stymulują procesy regeneracyjne w ciele. Dzięki ich umiejscowieniu, możesz skupić się na konkretnych obszarach ciała, łagodząc napięcie mięśniowe, poprawiając elastyczność i łagodząc ból mięśni. Możesz wykorzystywać piłkę sensoryczną zarówno w profesjonalnej terapii, jak i w domowym zaciszu. To doskonałe narzędzie dla sportowców, osób aktywnych fizycznie oraz tych, którzy pragną zapewnić swojemu ciału ulgę po intensywnym wysiłku.

 

Dane techniczne produktu duoball podwójna piłeczka z wypustkami:

Producent: DrFit

Kolor: niebieski

Wymiary: 15 cm

Cechy: twardy, z wypustkami sensorycznymi, łatwy w utrzymaniu

Więcej informacji

Marki DrFit

Delivery

Oferowane metody dostaw i płatności w naszym sklepie:

Dostawy

  • Kurier

 

Płatności

P