Poduszka przeciwodleżynowa-kwadratowa Prevent AR-091

POMPOWANA PODUSZKA PRZECIWODLEŻYNOWA KWADRATOWA Z OTWORAMI WENTYLUJĄCYMI - PREVENT (AR-091)

W magazynie

loader
Ładowanie...
SKU 2115

Opis / Poduszka przeciwodleżynowa-kwadratowa Prevent AR-091

Pompowana poduszka przeciwodleżynowa Prevent - kwadratowa z otworami wentylującymi - AR-091

 
Profilaktyka przeciwodleżynowa odgrywa niebagatelną rolę w przypadku osób stale lub czasowo unieruchomionych. Długie przebywanie w jednej pozycji może skutkować powstaniem trudno gojących się ran w miejscu największego nacisku, których leczenie nie należy do najłatwiejszych. Lepiej zapobiegać niż zmagać się z uciążliwymi dolegliwościami przez długie lata. Jednym z najlepszych sposobów jest stosowanie produktów przeciwodleżynowych. Na rynku znajdziemy innowacyjne metody, dzięki którym wsparcie uzyskają zarówno osoby długotrwale leżące, jak i poruszające się na wózkach inwalidzkich. Materace bąbelkowe, rurowe, jak i profilaktyczne poduszki, to tylko niektóre ze środków zapobiegawczych. Warto jak najwcześniej zastosować wybrane przez siebie rozwiązanie, by zniwelować nieprzyjemne objawy.
 
Obraz licencjonowany przez Depositphotos.com/Drukarnia Chroma
 
Poduszki przeciwodleżynowe są stosunkowo nowym odkryciem. Częściej wybierane są przez osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich, u których długie przebywanie w pozycji siedzącej może skutkować nieprzyjemnymi skutkami zdrowotnymi. Ich małe gabaryty idealnie mieszczą się w siedziskach, chroniąc podlegające największemu naciskowi, najbardziej narażone na odleżyny obszary tj.: kość ogonowa, miednica czy pośladki. Na rynku dostępne są modele pompowane lub z pianki termoelastycznej o różnych kształtach i wymiarach, dzięki temu każdy wybierze wersję idealną dla siebie.
 
Poduszka przeciwodleżynowa ARmedical AR-091 to model o kwadratowym kształcie ze specjalnymi otworami, zapewniającymi nie tylko nierówne podparcie dla ciała, ale również dobrą cyrkulację powietrza, co jest niezwykle istotnym elementem zapobiegającym powstawaniu odleżyn. Nieduże gabaryty pozwalają na swobodne ulokowanie w wózku inwalidzkim lub innym siedzisku, dzięki temu możemy uzyskać stałe wsparcie i skuteczną ochronę. Pompowana formuła umożliwia dostosowanie twardości do własnych potrzeb i zapewnienie odpowiedniego poziomu komfortu. Wysokiej jakości antyalergiczny, medyczny nylon, z którego została wykonana, jest zmywalny, przez to łatwy w czyszczeniu. Jest też odporny na ścieranie i nacisk, przy tym bezpieczny dla skóry. Ukrywany zawór przeciwdziała nagłemu wypuszczeniu powietrza podczas użytkowania, a nowoczesna technika zgrzewania zapobiega rozszczelnieniu. Pompowana poduszka AR-091 jest lekka i poręczna, dzięki temu łatwa w transporcie. Po złożeniu zajmuje mało miejsca, a dołączona do zestawu pompka pozwala na wypełnienie powietrzem w dowolnej chwili.
 
Zastosowanie:
profilaktyka przeciwodleżynowa
zwiększenie komfortu podczas siedzenia.
 
Zalety poduszki przeciwodleżynowej AR-091:
idealne wsparcie podczas długiego przebywania w pozycji siedzącej
zapewnia dobry przepływ powietrza dzięki otworom wentylującym
lekka i poręczna
łatwa w transporcie
możliwość napompowania i dostosowania poziomu twardości do własnych potrzeb.
 
Przeciwwskazania:
Nie stosować poduszki w bezpośrednim kontakcie z ciałem.
Nie stosować u osób z niestabilnością kręgosłupa, mających problem z pionizacją.
Nie stosować na otwarte rany, w trakcie doleczania złamań, jak również w przypadku zaburzeń błędnika.
 

Więcej informacji

Marki ARmedical

Delivery

Oferowane metody dostaw i płatności w naszym sklepie:

Dostawy

  • Kurier

 

Płatności

P