Poduszka ortopedyczna B2 Valde

Bekvämlighet B2 – Poduszka do spania na plecach

W magazynie

loader
Ładowanie...
SKU 00480

Opis / Poduszka ortopedyczna B2 Valde

Jest poduszką o łagodnie wykonanych wybrzuszeniach. Wykonana jest z najwyższej jakości pianki Memory Valde dzięki czemu układa się do szyi i głowy podczas snu.

 

Ponieważ nie posiada łuku na bark zalecana jest osobom śpiącym głównie na plecach. Brak łuku nie jest przeciwwskazaniem do spania na boku, dlatego osoby śpiące na nim również mogą ją użytkować. Poduszka posiada dwa wybrzuszenia o różnych wysokościach, oznacza to, iż można spać na każdym z nich w zależności od długości własnego barku, szyi oraz wymagań.

 

Dzięki dwóm wysokościom zalecana jest również młodzieży „rosnącej” od 10 roku życia w wersji z pianki Memory i o twardości miękkiej. Bekvämlighet jest dość popularną poduszką. Jej największymi atutami są bardzo łagodnie wykonane wybrzuszenia, które idealnie podpierają odcinek szyjny kręgosłupa. Odciąża bark podczas snu na boku, a śpiąc na plecach łagodnie unosi głowę. Jest to poduszka, która cieszy się popularnością jako tzw. pierwsza, kiedy zaczynamy spać na poduszkach ortopedycznych.

Aby dobrze dobrać twardość poduszki wykonanej z pianki Viscoelastic zapraszamy do lektury artykułu: „Jak dobrać poduszkę ortopedyczną?“.

 

Właściwości poduszki B2:
Najwyższa jakość pianki Viscoelastic Memory Foam (funkcja memory),
2 w 1 (dwustronność wysokości w jednej poduszce),
Trzy stopnie twardości (miękka, średnia, twarda)
Specjalny profil dla osób śpiących na wznak
Przeznaczona dla osób od 10-go roku życia
Łagodnie wykończone kształty


3 lata gwarancji

Więcej informacji

Marki Valde

Delivery

Oferowane metody dostaw i płatności w naszym sklepie:

Dostawy

  • Kurier

 

Płatności

P