Piłeczka do rehabilitacji żelowa jajko twarda - niebieska

Piłeczka silikonowa Jajko do rehabilitacji i ćwiczenia mięśni dłoni - poprawa zręczności i chwytu, działanie antystresowe (Pilo Jajko)

W magazynie

loader
Ładowanie...
SKU 2482

Opis / Piłeczka do rehabilitacji żelowa jajko twarda - niebieska

Piłeczka silikonowa Jajko do rehabilitacji i ćwiczenia mięśni dłoni - poprawa zręczności i chwytu, działanie antystresowe (Pilo Jajko)

 

Coraz więcej osób korzysta z rehabilitacji. Często jest to niezbędny zabieg pozwalający powrócić do pełnej sprawności po urazie, niekiedy to zalecenie lekarza, by pomóc pacjentowi efektywniej funkcjonować na co dzień. Korzystają z niej zarówno dorośli, jak i dzieci. Powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kształtowanie naszych pociech, by rosły w zdrowiu i cieszyły się dobrą kondycją w dorosłym życiu. Osłabienie mięśni, nieprawidłowa praca stawów czy niewłaściwa postawa, to tylko niektóre problemy, z którymi muszą borykać się fizjoterapeuci. Wprowadzenie terapii i regularne ćwiczenia są w stanie przynieść zadowalające efekty. Jednak by uzyskać lepsze rezultaty w krótszym czasie, warto zastosować różnego rodzaju akcesoria. Na rynku znajdziemy piłeczki, wałki, taśmy, jak również masy plastyczne czy kształtki rehabilitacyjne. Wybór przyrządów należy skonsultować ze specjalistą, który dodatkowo pokaże nam w jaki sposób je używać.

 

Obraz licencjonowany przez Depositphotos.com/Drukarnia Chroma

 


Piłeczka silikonowa Pilo Jajko to idealne narzędzie do rehabilitacji kończyny górnej. Sprawdzi się zwłaszcza po udarze, urazie ręki oraz w przypadku osłabienia mięśni dłoni. Ćwiczenia z piłeczką poprawiają chwyt oraz zręczność, pomagają też przywrócić pełną ruchomość stawów. Ten owalny przyrząd może być wykorzystywany zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Młodym organizmom pozwoli na prawidłowy rozwój, starszym natomiast pomoże zachować sprawność i mobilność. Piłeczka wykonana została z bezpiecznego, termoplastycznego materiału, który mimo ucisku ma zdolność powracania do swojego pierwotnego kształtu. Chropowata powierzchnia lepiej utrzymuje się w dłoni, w dodatku lekko stymuluje receptory skóry. Model występuje w trzech twardościach, dzięki temu możemy dobrać wersję dopasowaną do własnych potrzeb i możliwości. Ściskanie piłeczki działa też antystresowo, więc warto mieć ją zawsze pod ręką.

 

Zastosowanie:
    rehabilitacja po udarze, urazie ręki
    poprawa chwytu
    wzmocnienie mięśni dłoni i przedramienia
    działanie antystresowe.

 

 

Zalety silikonowej piłeczki Pilo Jajko:
    idealna do rehabilitacji dłoni
    świetne narzędzie antystresowe
    możliwość wykorzystania przez dorosłych i dzieci
    wykonana z bezpiecznego materiału
    trzy twardości do wyboru.

 

Przeciwwskazania:
    Nie stosować u pacjentów z zaburzeniami czucia oraz ze zmianami skórnymi typu owrzodzenia, pęcherze, otarcia itp.
    Produktu nie powinny stosować osoby uczulone na TPR.

 

Więcej informacji

Marki REHA FUND

Delivery

Oferowane metody dostaw i płatności w naszym sklepie:

Dostawy

  • Kurier

 

Płatności

P