Osłona cylindryczna palca oppo 6702

Oppo Medical Gel Elastic Sleeve (Half Coated) to rękaw, który dopasowuje się do palca, aby zmniejszyć tarcie i nacisk między palcami oraz złagodzić objawy odcisków, pęcherzy i palców młotkowatych.

W magazynie

loader
Ładowanie...
SKU 457

Opis / Osłona cylindryczna palca oppo 6702

Oppo Medical Gel Elastic Sleeve (Half Coated) łagodzi zmiany spowodowane uciskiem międzypalcowym lub tarciem oraz zmniejsza ból odcisków, pęcherzy i palców młotkowatych.

 

Te żelowe elastyczne rękawy są w połowie pokryte żelem. W opakowaniu znajdują się 2 sztuki, każda o długości 1 cala.

 

Rękawy można nosić na dowolnych dwóch palcach, które powodują podrażnienia z powodu nacisku lub tarcia między nimi. Zmniejszą dyskomfort, odciski, pęcherze itp., jeśli masz wrażliwą skórę między palcami i codziennie spędzasz dużo czasu na stopach. Dotyczyłoby to kelnerek, stewardess, sprzedawców, golfistów, turystów itp.

 

Aby nałożyć rękawy, najpierw użyj nożyczek, aby przyciąć jeden na długość odpowiadającą długości palca, na który zamierzasz go przyłożyć. Następnie wystarczy owinąć rękaw wokół palca, który powoduje podrażnienie lub dyskomfort, z powłoką żelową od wewnątrz, tj. na skórze palca. Powtórz z drugim rękawem. Zapoznaj się z ilustracją dołączoną do galerii obrazów na tej stronie produktu, aby uzyskać dodatkowe wskazówki. Sugerujemy również, aby za każdym razem zdejmować rękawy raz dziennie na kilka minut.

 

Rękawy można nosić pod skarpetkami oraz do butów lub boso.

 

Aby wyczyścić elastyczny rękaw Oppo Medical Gel (Half Coated), umyj w letniej wodzie z użyciem łagodnego detergentu, a następnie wysusz na powietrzu. Unikaj używania płynu do zmiękczania tkanin lub wybielacza. Unikaj również prania w pralce lub suszenia w suszarce bębnowej.

 

Rękawy występują w 3 rozmiarach – małym, średnim i dużym. Średnice rur wynoszą odpowiednio 15, 20 i 25 mm. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, wybierz rozmiar o średnicy nieco mniejszej niż średnica palca, który zamierzasz leczyć. Elastyczna właściwość rękawa pomoże mu rozciągnąć się na tyle, aby pomieścić nieco większy palec u nogi.

 

Oppo Medical Gel Elastyczny rękaw (półpowlekany) – wskazania
Modzele
Palce młotkowate
Pazury u nóg

Więcej informacji

Marki Antar

Delivery

Oferowane metody dostaw i płatności w naszym sklepie:

Dostawy

  • Kurier

 

Płatności

P