Obciążniki do ćwiczeń na kostki/nadgarstki 2x0,5kg DrFit

DrFit obciążniki do ćwiczeń na kostki i nadgarstki 0,5 kg (para) czarne

W magazynie

loader
Ładowanie...
SKU 2108

Opis / Obciążniki do ćwiczeń na kostki/nadgarstki 2x0,5kg DrFit

 • Czarne obciążniki DrFit na kostki i nadgarstki 0,5 kg - para


 • DrFit stawia na nowoczesne, praktyczne rozwiązania do ćwiczeń, które są nie tylko efektywne, ale także komfortowe. Właśnie dlatego obciążniki na kostki i nadgarstki będa bardziej komfortowe niż tradycyjne hantelki. Nie musisz już martwić się o utrzymanie hantli w dłoniach podczas ćwiczeń!

  Owiń obciążniki na nadgarstki i ćwicz wygodnie, skupiając się w pełni na treningu! Obciążniki od DrFit pozwalają na wygodne wykonywanie szerokiego zakresu ćwiczeń - boksowanie, ćwiczenia fitness, a nawet jazda na rowerze!

 •  
 •  

  Główne cechy produktu:
  Wielofunkcjonalność:

 • nasze obciążniki mogą być stosowane zarówno na kostki, jak i na nadgarstki, co zwiększa zakres możliwych do wykonania ćwiczeń.
  Komfort:

 • regulowane paski umożliwiają dopasowanie obciążników do każdego użytkownika, zapewniając jednocześnie wygodę podczas nawet najintensywniejszego treningu.
  Wytrzymałość:

 • obciążniki zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, aby dotrzymać Ci kroku na każdym treningu!


 • Co zyskujesz? Zwiększenie siły, poprawa równowagi, lepsza postawa i zwiększona wytrzymałość. Dzięki ich wszechstronności i wygodzie, obciążniki na kostki i nadgarstki DrFit są naprawdę niezastąpione w każdym domu, siłowni czy studiu fitness.

  Wygodniejsze, praktyczniejsze i bardziej efektywne niż tradycyjne hantelki
  Jeszcze jednym znaczącym atutem obciążników DrFit jest ich uniwersalność. Hantle są zazwyczaj używane do treningów siłowych, podczas gdy nasze obciążniki mogą być stosowane w różnych formach aktywności fizycznej - zarówno podczas ćwiczeń siłowych, jak i aerobowych.

  Nie wyobrażamy sobie także jazdy na rowerze z hantelkami a na kostki założyć można obciążniki i poczuć dodatkowe obciążenie podczas treningu. Podczas ćwiczeń fitness obciążniki nie będą ograniczały Twoich ruchów, nie wymagają dodatkowej przestrzeni do przechowywania i nie wiążą Twoich dłoni. Masz pełną swobodę podczas ćwiczeń.

  Dzięki regulowanym paskom nasze obciążniki na kostki i nadgarstki od DrFit dopasują się do każdego użytkownika, zapewniając maksymalny komfort podczas każdego rodzaju treningu.

   

  Nasze ciężary - Twoja siła 
  Nasze obciążniki o wadze 0,5 kg są doskonałym dodatkiem do każdego programu treningowego, niezależnie od stopnia zaawansowania. Każde uniesienie nóg czy rąk z obciążeniem, staje się dodatkowym wyzwaniem, które przekłada się na szybsze wyniki, poprawę postawy, dodatkową utratę kalorii,  lepszą stabilność oraz szybsze ujędrnienie ciała. Ponadto, dzięki specjalnemu, ergonomicznemu designowi, nasze obciążniki nie przesuwają się i nie powodują otarć, nawet podczas najbardziej intensywnych ćwiczeń.

 •  

  Obciążniki na nadgarstki i kostki od DrFit nie ograniczają się do jednego typu ćwiczeń czy jednej grupy mięśni. Dzięki regulowanym paskom, nasze obciążniki możesz zastosować  w wielu różnych treningach - aerobik, trening siłowy, boks, joga, bieganie a także jazda na rowerze.

  To Ty decydujesz, jak chcesz wykorzystać nasz sprzęt treningowy.

   

  Dane techniczne produktu:
  Producent: DrFit

  Waga: 0,5 kg

  Kolor: czarny

  W zestawie: 2 obciążniki

  Regulowane zapięcia

Więcej informacji

Marki DrFit

Delivery

Oferowane metody dostaw i płatności w naszym sklepie:

Dostawy

 • Kurier

 

Płatności

P