Mata do akupresury 130x50 + poduszka DrFit

DrFit Mata długa do akupresury + poduszka czarne igły

W magazynie

loader
Ładowanie...
SKU 1978

Opis / Mata do akupresury 130x50 + poduszka DrFit

DrFit Mata długa do akupresury 130 x 50 cm + poduszka 37 x 15 x 10 cm - czarne igły


Unikalna terapia, która skutecznie przeciwdziała codziennemu stresowi, przynosi ulgę w bólu  i pomaga odzyskać równowagę, działa dzięki macie do akupresury, która stymuluje określone punkty na ciele i odblokowuje przepływ energii. To właśnie na tej zasadzie działa mata do akupresury DrFit, celowo zaprojektowana, aby precyzyjnie i delikatnie naciskać na kluczowe punkty akupresyjne na ciele. 

 

Doświadczenie z matopunkturą to piękny proces odnowy biologicznej, który prowadzi do szeregu dobroczynnych efektów:

Poprawa krążenia krwi oraz limfy
Szybka ulga w bólu mięśni
Zmniejszenie napięcia i stresu
Poprawa jakości snu
Wzmocnienie układu odpornościowego
Wzmocnienie układu trawiennego
 

Mata do akupresury od DrFit - piękne odkrycie harmonii i zdrowia


Poprzez wykorzystanie starannie ułożonych punktów akupresyjnych na naszej macie, Twoje ciało otrzymuje impuls do stymulacji naturalnych punktów energetycznych. Efektem jest zwiększenie przepływu krwi oraz limfy w organicznie, co przekłada się na odnowę i szybką Twojego ciała.

Matopunktura to szansa na głęboki, terapeutyczny masaż w zaciszu swojego domu. Mata do akupresury zmniejsza ból, łagodzi napięcia mięśniowe i pozwala odzyskać równowagę, przywracając harmonię i dobre samopoczucie. Z dumą podkreślamy, że maty do akupresury od DrFit to nie tylko produkty przeznaczone do relaksu. Są one medycznymi wyrobami, stworzonymi z myślą o Twoim zdrowiu i samopoczuciu.

 

Odkryj magiczną moc matopunktury z DrFit
Wszystko, czego potrzebujesz do osiągnięcia stanu relaksacji i odnowy, to nasza specjalistyczna mata do akupresury. Ta przenośna strefa wellness jest stworzona, aby pomóc Ci zwolnić tempo na co dzień, złagodzić stres i wywołać uczucie głębokiego spokoju, jakiego nie doświadczysz nigdzie indziej, jak w domowym zaciszu.

Kiedy już położysz się na naszej macie do akupresury, poczujesz, jak delikatne wypustki akupresyjne stymulują setki kluczowych punktów na Twoim ciele, przynosząc natychmiastowa ulgę i ukojenie bólu. To doświadczenie jest jak odprężający masaż, który trwa tak długo, jak tego potrzebujesz i jest dostępny zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

 

Dane techniczne produktu długa mata do akupresury DrFit:
Producent: DrFit

Kolor: czarna mata z czarnymi igłami

Wymiary maty: 130 x 50 cm

Wymiary poduszki: 37 x 15 x 10 cm

Worek do przechowywania w zestawie

Dostępna w innych wariantach kolorystycznych

Cechy: lecznicza, łatwa do przechowywania

Więcej informacji

Marki DrFit

Delivery

Oferowane metody dostaw i płatności w naszym sklepie:

Dostawy

  • Kurier

 

Płatności

P