Masażer do stóp i ciała 2-rol.drewniany MCS02

Wałek do masażu stóp i ciała MCS 2 rzędowy

W magazynie

loader
Ładowanie...
SKU 419

Opis / Masażer do stóp i ciała 2-rol.drewniany MCS02

Wałek do masażu stóp i ciała MCS 2 rzędowy

 

Aparat do masażu ciała - wykonany z drewna.

 

Doskonale masuje stopy i całe ciało. Dzięki specjalnej podstawce możliwy jest masaż stóp oraz wygodne przechowywanie masażera. Obrotowy walec posiada serię wycięć, które dopasowyją się do kształtu ciała i delikatnie je masuje.

 

Wymiary:
17x29cm x 7cm (wysokość)

 

Zastosowanie: Masażer przeznaczony jest do celów rehabilitacji leczniczej i zapobiega różnego rodzaju schorzeniom.

Dedykowany pacjentom dotkniętym chorobą reumatoidalną i zwyrodnieniową stawów, chorobami obwodowego układu nerwowego oraz układu krwionośnego.

Stosowanie masażera skutecznie obniża napięcie mięśniowe, uczucie zmęczenia oraz pobudza receptory ciała czyli specjalnych zakończeń nerwowych organów wewnętrznych.

Receptory pod wpływem nacisku działają impulsowo pobudzając intensywniejszy przepływ krwi w danym organie wewnętrznym.

W następstwie masażu rozszerzają się naczynia kwrwionośne, zwiększa się przemiana materii, odporność organizmu, sprawność fizyczna i umysłowa.

 

Użytkowanie: Masaż ciała można rozpocząć indywidualnie lub z pomocą drugiej osoby, której łatwiej będzie wykonywać masaż - zwłaszcza pleców.

Profilaktycznie masaż można wykonywać kilka razy dziennie w czasie od 5 do 20 minut. Po upływie miesiąca można przejść na masaż bardziej intensywny tj. poprzez zwiększenie docisku  i czasu masowania. W razie wątpliwości co do metody, częstotliwości i czasu trwania masażu prosimy skonsultować się z lekarzem.

Wyrób medyczny klasy pierwszej.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Zamieszczone w serwisie zdjęcia, opisy itp. produktów nie są reklamą i mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie zastępują konsultacji z lekarzem i nie mogą być podstawą do stosowania jakichkolwiek wyrobów medycznych, środków farmaceutycznych czy form terapii. Wszelkie decyzje w w/w kwestii należy konsultować z lekarzem.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane dane techniczne nie zawierały braków lub błędów i rzeczywisty wygląd produktów nie różnił się od produktów prezentowanych na zdjęciach. Ze względu na indywidualne ustawienia monitorów prezentowane kolory mogą różnić się od rzeczywistych. W przypadku błędów w opisie lub różnic w prezentowanych produktach prosimy o informacje.

Więcej informacji

Marki TYLMAX

Delivery

Oferowane metody dostaw i płatności w naszym sklepie:

Dostawy

  • Kurier

 

Płatności

P