Lampa na podczerwień momert 150w mod.3001

Lampa na podczerwień 150 W Momert 3001

W magazynie

loader
Ładowanie...
SKU 00759

Opis / Lampa na podczerwień momert 150w mod.3001


Lampa Momert 3001 150V zaopatrzona w promiennik marki Philips jest skutecznym przyrządem w leczeniu bólu oraz posiada właściwości wspomagające regenerację skóry.

 

Promienie podczerwone wpływają na tymczasowy wzrost temperatury strefy ciała, na którą są skierowane, natomiast wzrost temperatury ma wpływ na funkcjonowanie tejże strefy. Krążenie krwi nasila się, przez co obszar objęty napromieniowaniem będzie lepiej nawadniany, dotleniany oraz oczyszczony z toksyn (skóra poci się) . Działania te uruchomią proces naprawczy tkanek. Mięśnie rozluźniają się pod wpływem ciepła, znikają przykurcze i napięcia wywołane przez stres i fizyczny ból.

Zaletą lamp na podczerwień jest możliwość kontroli stopnia i czasu promieniowania.

 

Zastosowanie lampy na podczerwień ma dwie zasadnicze zalety:

- Walka z bólem poprzez relaks i rozluźnienie mięśni w różnego rodzaju zapaleniach stawów i tkanek okołostawowych, bólach mięśni, nerwobólach, stanach po urazach narządów ruchu, dyskopatii, zapaleniu zatok, porażeniu nerwu twarzowego itp)

Nawet codzienna praca przy komputerze w jednej pozycji może doprowadzić do napięcia mięśniowego i przewlekłego bólu, wtedy lampa na podczerwień może okazać się nieoceniona.

- Pielęgnacja skóry poprzez promieniowanie podczerwone pomaga walczyć z oznakami starzenia się skóry, która wygląda młodziej a drobne zmarszczki ulegają spłyceniu. Również zastosowane kosmetyki stają się bardziej skuteczne dzięki lepszemu wchłanianiu poprzez lepiej ukrwioną skórę. Lampa może być również pomocna w leczeniu trądziku oraz blizn. Twarz powinna być naświetlana nie dłużej niż 12 min przy użyciu okularków ochronnych.

Ciepłolecznictwo do rodzaj termoterapii, w której ciepło wykorzystywane jest w celach leczniczych (obok zimnolecznictwa takiego jak krioterapia). Dużą zaletą jest możliwość prowadzenia takiej terapii także w warunkach domowych.

 

Schemat budowy lampy:

 

Skuteczna terapia skutkuje:

zmniejszeniem nasilenia bólu
rozluźnieniem mięśni
w przypadkach przewlekłych procesów zapalnych hamuje ten proces


Cechy:

żarówka na podczerwień o mocy 150W
typ Solux
fale w zakresie 780-1500 nm
Rodzaj lampy: Rozgrzewająca
trzystopniowa regulacja konta nachylenia lampy

Więcej informacji

Marki Momert

Delivery

Oferowane metody dostaw i płatności w naszym sklepie:

Dostawy

  • Kurier

 

Płatności

P