Guma fizjoterapeutyczna do treningu ud/bioder Medium DrFit

DrFit Guma oporowa do treningu ud i bioder

Brak w magazynie

loader
Ładowanie...
SKU 2278

Opis / Guma fizjoterapeutyczna do treningu ud/bioder Medium DrFit

DrFit Guma oporowa do treningu ud i bioder

 

DrFit wierzy, że każdy zasługuje na to, aby czuć się zdrowo i w pełni sił. Nasze gumy oporowe są po to, aby pomóc i wspierać Cię na tej drodze, zapewniając kompleksowe narzędzie do codziennego treningu w zaciszu domowym, na siłowni czy na świeżym powietrzu. Szerokie, materiałowe, antypoślizgowe gumy z trzeba poziomami oporu. Te różnokolorowe, wytrzymałe i eleganckie gumy pozwolą Ci osiągnąć wyznaczone cele treningowe z łatwością i stylem.

 

Najważniejsze cechy szerokim gum fitness:
Wytrzymałe i elastyczne: nasze gumy są wykonane z najwyższej jakości materiału, co gwarantuje długotrwałą wytrzymałość, nawet podczas najbardziej intensywnych treningów.
Szerokie i antypoślizgowe - zapomnij o zsuwaniu się gum oporowych z ud. Szeroki materiał sprawia, że gumy nie rolują się, a wewnętrzna strona pokryta jest antypoślizgowymi paskami. 
Różnorodność oporu: zestaw od DrFit zawiera trzy gumy, każda z innym stopniem oporu, co pozwala dostosować trening do swojego poziomu zaawansowania i celów treningowych.
Łatwość przechowywania i transportu: lekkie i elastyczne, idealne do ćwiczeń w domu, na siłowni, a nawet w parku. Materiał nie ulega zgnieceniu. 


Z DrFit każdy dzień to nowa okazja do treningu
Dzięki gumom oporowym DrFit, Twoje wyznaczone cele są zawsze w zasięgu ręki. Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć swoją siłę, poprawić elastyczność, ujędrnić ciało, czy po prostu dodać trochę różnorodności do swojego treningu, te szerokie gumy są idealnym wyborem. Gumy oporowe DrFit zawsze mogą być przy Tobie, umożliwiając Ci trening, gdziekolwiek jesteś - w domu, na siłowni, w parku, czy na plaży.

Ćwiczenia z szerokimi gumami oporowymi szybko rozbudowują mięśnie i wzmacniają ich wytrzymałość. Wykorzystaj je do intensywnych ćwiczeń siłowych, treningów funkcjonalnych, rozciągania, a nawet rehabilitacji. Dzięki nim, możesz dostosować trening do swojego poziomu zaawansowania i stale podnosić poprzeczkę.

 

Zastosowanie szerokich gum oporowych:
Trening siłowy: gumy oporowe są idealnym narzędziem do wzmacniania i ujędrniania całego ciała. Mogą być wykorzystane do ćwiczeń dolnej i górnej części ciała. Te szerokie gumy fitness idealnie sprawdzą się do ćwiczeń większych partii mięśni, tj.: uda, barki. Regularne treningi z oporowymi gumami przynoszą szybkie efekty ujędrniające i modelujące sylwetkę.
Trening balansu i stabilności: ćwiczenia z szerokimi gumami oporowymi poprawiają stabilność, postawę ciała i koordynację ruchową.
Rehabilitacja: gumy oporowe są świetne dla tych, którzy wracają do formy po kontuzji.


Kolory gum: miętowy, różowy, fioletowy

Opór miętowej taśmy: 10 - 15 kg
Opór różowej taśmy: 15 - 20 kg
Opór fioletowej taśmy: 20 - 25 kg
Cechy: różny stopień oporu, szerokie, materiałowe, nie rolują się

Więcej informacji

Marki DrFit

Delivery

Oferowane metody dostaw i płatności w naszym sklepie:

Dostawy

  • Kurier

 

Płatności

P