ACTIMOVE opaska stawu skokowego dla osób z zapaleniem stawów - beż M , 75780-22

Actimove Arthritis Care Opaska na kostkęzapalenie stawów

W magazynie

loader
Ładowanie...
SKU 2538

Opis / ACTIMOVE opaska stawu skokowego dla osób z zapaleniem stawów - beż M , 75780-22

Actimove Arthritis Care Opaska na kostkę
zapalenie stawów

 


Wykonana ze specjalnych włókien ceramicznych zatrzymujących ciepło ciała opaska na staw skokowy Actimove zapewnia kojące ciepło umożliwiające ukojenie w bólu. Dzięki specjalnie stworzonym strefom elastycznym opaska na kostkę do stosowania w leczeniu zapalenia stawów zapewnia łatwość i wygodę przy codziennym ruchu.  

    Odbijające ciepło włókna ceramiczne zatrzymują ciepło ciała i zapewniają przyjemne, kojące ciepło, które pomaga w łagodzeniu bólu stawu skokowego.
    Opaska na staw skokowy zapewnia lecznicze rozgrzewanie, które wspomaga krążenie krwi wokół kostki, umożliwiając szybszy powrót do wykonywania codziennych czynności.
    Specjalnie zaprojektowana strefa elastyczna zapewnia większą elastyczność dla wygody podczas ruchu oraz prawidłowe rozmieszczenie wsparcia na stawie kolanowym.
    Technologia rozciągania w czterech kierunkach zapewnia lekki, wygodny ucisk, zmniejszając obrzęk i poprawiając ruchomość stawów.
    Odpowiedni dla osób wrażliwych na lateks, ponieważ produkt ten nie jest wykonany z naturalnego lateksu kauczukowego. 
    Opaskę na staw skokowy Actimove Arthritis Care można nosić na lewej lub prawej kostce. 

 


Technologia produktu:
technologia kompresji na stawie skokowym


Wygodny ucisk
Technologia rozciągania w czterech kierunkach zapewnia wygodne dopasowanie i lekki ucisk, zmniejszając obrzęk i poprawiając ruchomość bolących stawów.  
technologia ogrzewania w celu pobudzenia krążenia krwi


Terapeutyczne ciepło
Lecznicza technologia ogrzewania wspomaga przepływ krwi w kostce i zwiększa ruchomość stawów. 

Jak używać produktu:
Zakładanie opaski na staw skokowy Actimove Arthritis Care: Przytrzymać otwarty rękaw opaski na staw skokowy, wsunąć stopę i pociągnąć go do góry
Przytrzymać otwartą opaskę na staw skokowy Actimove Arthritis Care z etykietą pielęgnacyjną skierowaną do góry i wsunąć w nią stopę. Pociągnąć ją do góry, aż pięta wygodnie spocznie w strefie elastycznej.


Jak dbać o produkty:
Opaskę na staw skokowy Actimove Arthritis Care można prać ręcznie lub w pralce, stosując program delikatnego prania (w temperaturze 40°C) i łagodny detergent. Nie wybielać, nie czyścić na sucho, nie suszyć w suszarce bębnowej ani nie prasować. Podczas suszenia rozłożyć produkt na płasko a przed ponownym użyciem upewnić się, że jest całkowicie suchy. Unikać stosowania dodatków do prania, takich jak płyn do płukania tkanin, rozjaśniacz czy odplamiacz.

 


Produkt został stworzony w celu wsparcia i leczniczego rozgrzania kostki: 

   - Bolesne zapalenie stawu skokowego
   - Reumatoidalne zapalenie stawów
   - Wyższa mobilność
   - Kontrola bólu

 

Więcej informacji

Marki Actimove

Delivery

Oferowane metody dostaw i płatności w naszym sklepie:

Dostawy

  • Kurier

 

Płatności

P