Notice: wp_woocommerce_session_5154b44a889e1e8bc40165745a174f34 cookie cannot be set - headers already sent by /home/robmed/domains/rob-med.com.pl/website/public/wp-content/plugins/woocommerce/templates/single-product/add-to-cart/variation.php on line 16 in /home/robmed/domains/rob-med.com.pl/website/public/wp-content/plugins/woocommerce/includes/wc-core-functions.php on line 909

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Show sidebar

TERMOMETR BEZDOTYKOWY MEDICAL

115,00 
Super czuły LEKARSKI termometr elektroniczny na podczerwień z 3 kolorami podświetlenia wyświetlacza, zakresem pomiarowym 0,0 ºC ~ 100,0 ºC Termometr bezdotykowy do pomiaru na czole z użyciem podczerwieni, nie jest inwazyjny więc jest łatwiejszy w użyciu niż tradycyjne termometry doustne, pod ramię, doodbytnicze lub douszne. Niewątpliwą nowością jest zastosowanie powiadamiania o gorączce za pomocą różnych podświetleń wyświetlacza. CYFROWY TERMOMETR DLA DZIECI I DOROSŁYCH Jest to praktyczne i bezpieczne urządzenie umożliwiające pomiar temperatury: ciała, przedmiotów (pokarm dla dziecka), cieczy (mleko w butelce, woda w wanience), otoczenia (temp. w pomieszczeniu).

TERMOMETR VISIOFOCUS LIGHT BEZDOT. 06710

225,00 
Wysokiej jakości termometr elektroniczny dla dziecka Visiofocus LIGHT to jeden z najdokładniejszych termometrów elektronicznych dedykowanych dla dzieci w każdym wieku. Rzecz jasna z urządzenia mogą korzystać również osoby dorosłe. Jest to kolejny kultowy produkt znanego włoskiego producenta Tecnimed, który od lat jest wiodąca marką na rynku jeżeli chodzi o termometry elektroniczne. Ten model pozwala na pomiar temperatury ciała ale również przedmiotów i cieczy. Bardzo przydatna funkcja dla osób, które mają małe dzieci i wymagają pomiarów temperatury wody do kąpieli czy mleka do karmienia. Dlatego rodzice wybierając termometr dla swojego dziecka powinni zwrócić uwagę czy posiada on taką funkcję. Ten model pozwala na pomiar temperatury na czole jak i również na powiece – w oku, dzięki temu jest bardzo precyzyjny. Co istotne to urządzenie zostało wyposażone w nowoczesny sensor odległości pokazujący prawidłową odległość od mierzonego obiektu.

TERMOMETR VISIOFOCUS MINI 6w1

200,00 
Termometr bezdotykowy Visiofocus Mini zapewnia błyskawiczny pomiar w czasie nie przekraczającym 1 sekundy. Dzięki temu otrzymujemy nie tylko natychmiastowy, ale również w pełni dokładny wynik. Urządzenie sprawdzi się jako termometr bezdotykowy dla całej rodziny, a szczególnie docenią go rodzice i opiekunowie najmłodszych.