Notice: wp_woocommerce_session_5154b44a889e1e8bc40165745a174f34 cookie cannot be set - headers already sent by /home/robmed/domains/rob-med.com.pl/website/public/wp-includes/class.wp-styles.php on line 287 in /home/robmed/domains/rob-med.com.pl/website/public/wp-content/plugins/woocommerce/includes/wc-core-functions.php on line 909

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Show sidebar

PODUSZKA „FREJKA” 14-20cm

39,00 
Poduszka frejki stosowana jest w leczeniu: - wrodzonej dysplazji bioder u noworodków i niemowląt, - bioder zagrożonych dysplazją rozwojową u niemowląt z mózgowym porażeniem dziecięcym, - w doleczaniu czynnościowym wrodzonej dysplazji bioder u dzieci 12-18 miesiącu życia - w procesie rehabilitacji leczniczej

PODUSZKA „FREJKI” 22-28cm

45,00 
Poduszka frejki stosowana jest w leczeniu: - wrodzonej dysplazji bioder u noworodków i niemowląt, - bioder zagrożonych dysplazją rozwojową u niemowląt z mózgowym porażeniem dziecięcym, - w doleczaniu czynnościowym wrodzonej dysplazji bioder u dzieci 12-18 miesiącu życia - w procesie rehabilitacji leczniczej

PODUSZKA ORTOPEDYCZNA B1 VALDE

225,00 
Poduszka posiada łuk na ramię dzięki, któremu wygodnie i komfortowo można spać zarówno na plecach jak i na boku. Posiada profil pod szyję dzięki, któremu doskonale sprawdza się jako poduszka pierwsza jak i kolejna w procesie zdrowego snu.

PODUSZKA ORTOPEDYCZNA BAMBOO DREAM52x32x12

155,00 
Dzięki ergonomicznemu wyprofilowaniu koryguje nieprawidłowe ułożenie kręgosłupa w czasie snu poprzez podparcie głowy, szyi i ramion. Pomaga złagodzić ból kręgosłupa, szyi oraz ramion poprzez zmniejszenie punktów nacisku. Dzięki termoformującej piance idealnie dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała.

PODUSZKA ORTOPEDYCZNA EXCLUSIVE SEAT DO SIEDZENIA MFP-4535

96,00 
Poduszka ortopedyczna, często kojarzona ze spaniem, może okazać się też świetną podkładką do siedzenia. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu idealnie dopasowuje się do kształtów ciała. Wspomaga prawidłowe ustawienie kręgosłupa w przypadku osób, które spędzają dużo czasu w tej pozycji, w dodatku są wrażliwe na ucisk. Poduszka Exclusive Seat zyskała uznanie nie tylko pracowników biurowych, ale także osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

PODUSZKA ORTOPEDYCZNA EXCLUSIVE SUPPORT 40x15cm WAŁEK

58,00 
Wykonana z innowacyjnej termo-formującej pianki z „pamięcią kształtu”. Dzięki temu idealnie dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała zapewniając doskonałe podparcie w zależności od miejsca jej zastosowania.

PODUSZKA ORTOPEDYCZNA EXCLUSIVE SUPPORT53x44x9 LĘDZWIOWA

116,00 
Wykonana z innowacyjnej termoformującej pianki z „pamięcią kształtu”. Dzięki temu idealnie dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała zapewniając doskonałe podparcie kręgosłupa lędźwiowego, zapewniając jego prawidłowe ułożenie w czasie siedzenia.

PODUSZKA ORTOPEDYCZNA KOREKTOR-PIERŚCIEŃS-7 CIRKEL

125,00 
Klin S7 został zaprojektowany głównie z myślą o kobietach. Jego specjalna budowa, łagodne kształty oraz otwór po środku umożliwiają cyrkulację powietrza.

PODUSZKA ORTOPEDYCZNA Z WYCIĘCIEMAT3001

124,00 
Pomaga zapobiegać powstawaniu schorzeń szyjnego odcinka kręgosłupa wynikających z długotrwałego pozostawania w niewłaściwej pozycji. Zwiększa komfort snu.

PODUSZKA ORTOPEDYCZNA Z/ROWKAMI MASUJĄCYAT3002

110,00 
Poduszka ortopedyczna została wyposażona w rowki masujące mające poprawić wygodę w czasie odpoczynku.

PODUSZKA ORTOPEDYCZO-LĘDZWIOWA MFP-3433

82,50 
Poduszka ortopedyczna lędźwiowa ARmedical Exclusive Support to wszechstronne rozwiązanie dla osób spędzających wiele godzin w pozycji siedzącej – w domu, w pracy czy w samochodzie.

PODUSZKA P/ODLEŻYNOWA PNEUMATYCZNA 45x40x8

500,00 
Poduszka przeciwodleżynowa BioFloteTM 2 PLUS dzięki unikalnie ukształtowanym, pojedynczym, połączonym komorom pozwalającym powoli przesuwać się powietrzu z komory do komory,

PODUSZKA P/ODLEŻYNOWA Z ŁUSKĄ GRYKI 40×40

62,00 
Poduszka przeciwodleżynowa, wskazana również dla osób po zabiegach, operacjach i z hemoroidami. Zalecana w profilaktyce i leczeniu odleżyn w okolicach pośladków, głowy, kończyn górnych i dolnych.

PODUSZKA POD PIĘTĘ WYPEŁNIONA ŁUSKĄ GRYKI 16×16

26,00 
Materace i poduszki wypełnione łuską gryki są często kupowane dla osób, których stan zdrowia zmusza ich do częstego leżenia.

PODUSZKA PROFILOWANA STANDARD DO SNU Qmed

129,00 
Klasyczna, anatomiczna poduszka profilowana zapewniająca optymalne ułożenie głowy i odpowiednie podparcie, odciążenie dla szyjnego odcinka kręgosłupa w czasie snu. Umożliwia sen w pozycji na plecach.

PODUSZKA PROFILOWANA STANDARD PLUS Qmed

149,00 
Miękka poduszka profilowana z wcięciem na szyję, która idealnie odwzorowuje naturalny kształt szyi i głowy pozwalając na przybranie komfortowej i najbardziej naturalnej pozycji podczas snu.

PODUSZKA PRZECIWODLEŻYNOWA Z ŁUSKI GRYKI 40×40 Z OTWOREM

56,00 
Poduszka przy hemoroidach z łuską gryki. Poduszka do siedzenia z łuską gryki pomocna w przypadku hemoroidów. Naturalna i ekologiczna, absorbuje temperaturę otoczenia oraz zapewnia swobodny przepływ powietrza. Otwór w poduszce rozkłada nacisk ciała, łuska gryki natomiast delikatnie masuje i pomaga w pozbyciu się uciążliwych bóli.

PODUSZKA PRZECIWODLEŻYNOWA Z ŁUSKI GRYKI 50×40

66,00 
PODUSZKA PRZECIWODLEŻYNOWA Z ŁUSKĄ GRYKI 40 cm x 40 cm Poduszka przeciwodleżynowa, wskazana również dla osób po zabiegach, operacjach i z hemoroidami. Zalecana w profilaktyce i leczeniu odleżyn w okolicach pośladków, głowy, kończyn górnych i dolnych.