Notice: wp_woocommerce_session_5154b44a889e1e8bc40165745a174f34 cookie cannot be set - headers already sent by /home/robmed/domains/rob-med.com.pl/website/public/wp-includes/class.wp-styles.php on line 287 in /home/robmed/domains/rob-med.com.pl/website/public/wp-content/plugins/woocommerce/includes/wc-core-functions.php on line 909

Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników

Show sidebar

PODUSZKA „FREJKA” 14-20cm

42,00 
Poduszka frejki stosowana jest w leczeniu: - wrodzonej dysplazji bioder u noworodków i niemowląt, - bioder zagrożonych dysplazją rozwojową u niemowląt z mózgowym porażeniem dziecięcym, - w doleczaniu czynnościowym wrodzonej dysplazji bioder u dzieci 12-18 miesiącu życia - w procesie rehabilitacji leczniczej

PODUSZKA „FREJKI” 22-28cm

45,00 
Poduszka frejki stosowana jest w leczeniu: - wrodzonej dysplazji bioder u noworodków i niemowląt, - bioder zagrożonych dysplazją rozwojową u niemowląt z mózgowym porażeniem dziecięcym, - w doleczaniu czynnościowym wrodzonej dysplazji bioder u dzieci 12-18 miesiącu życia - w procesie rehabilitacji leczniczej

PODUSZKA ORTOPEDYCZNA B1 VALDE

225,00 
Poduszka posiada łuk na ramię dzięki, któremu wygodnie i komfortowo można spać zarówno na plecach jak i na boku. Posiada profil pod szyję dzięki, któremu doskonale sprawdza się jako poduszka pierwsza jak i kolejna w procesie zdrowego snu.

PODUSZKA ORTOPEDYCZNA BAMBOO DREAM52x32x12

158,00 
Dzięki ergonomicznemu wyprofilowaniu koryguje nieprawidłowe ułożenie kręgosłupa w czasie snu poprzez podparcie głowy, szyi i ramion. Pomaga złagodzić ból kręgosłupa, szyi oraz ramion poprzez zmniejszenie punktów nacisku. Dzięki termoformującej piance idealnie dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała.

PODUSZKA ORTOPEDYCZNA EXCLUSIVE SEAT DO SIEDZENIA MFP-4535

135,00 
Poduszka ortopedyczna, często kojarzona ze spaniem, może okazać się też świetną podkładką do siedzenia. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu idealnie dopasowuje się do kształtów ciała. Wspomaga prawidłowe ustawienie kręgosłupa w przypadku osób, które spędzają dużo czasu w tej pozycji, w dodatku są wrażliwe na ucisk. Poduszka Exclusive Seat zyskała uznanie nie tylko pracowników biurowych, ale także osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

PODUSZKA ORTOPEDYCZNA EXCLUSIVE SUPPORT 40x15cm WAŁEK

95,00 
Wykonana z innowacyjnej termo-formującej pianki z „pamięcią kształtu”. Dzięki temu idealnie dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała zapewniając doskonałe podparcie w zależności od miejsca jej zastosowania.

PODUSZKA ORTOPEDYCZNA EXCLUSIVE SUPPORT53x44x9 LĘDZWIOWA

116,00 
Wykonana z innowacyjnej termoformującej pianki z „pamięcią kształtu”. Dzięki temu idealnie dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała zapewniając doskonałe podparcie kręgosłupa lędźwiowego, zapewniając jego prawidłowe ułożenie w czasie siedzenia.

PODUSZKA ORTOPEDYCZNA KOREKTOR-PIERŚCIEŃS-7 CIRKEL

125,00 
Klin S7 został zaprojektowany głównie z myślą o kobietach. Jego specjalna budowa, łagodne kształty oraz otwór po środku umożliwiają cyrkulację powietrza.

PODUSZKA ORTOPEDYCZNA Z WYCIĘCIEMAT3001

130,00 
Pomaga zapobiegać powstawaniu schorzeń szyjnego odcinka kręgosłupa wynikających z długotrwałego pozostawania w niewłaściwej pozycji. Zwiększa komfort snu.

PODUSZKA ORTOPEDYCZNA Z/ROWKAMI MASUJĄCYAT3002

115,00 
Poduszka ortopedyczna została wyposażona w rowki masujące mające poprawić wygodę w czasie odpoczynku.

PODUSZKA ORTOPEDYCZO-LĘDZWIOWA MFP-3433

82,50 
Poduszka ortopedyczna lędźwiowa ARmedical Exclusive Support to wszechstronne rozwiązanie dla osób spędzających wiele godzin w pozycji siedzącej – w domu, w pracy czy w samochodzie.

PODUSZKA P/ODLEŻYNOWA PNEUMATYCZNA 45x40x8

500,00 
Poduszka przeciwodleżynowa BioFloteTM 2 PLUS dzięki unikalnie ukształtowanym, pojedynczym, połączonym komorom pozwalającym powoli przesuwać się powietrzu z komory do komory,