Notice: wp_woocommerce_session_5154b44a889e1e8bc40165745a174f34 cookie cannot be set - headers already sent by /home/robmed/domains/rob-med.com.pl/website/public/wp-content/plugins/woocommerce/templates/single-product/add-to-cart/variation.php on line 16 in /home/robmed/domains/rob-med.com.pl/website/public/wp-content/plugins/woocommerce/includes/wc-core-functions.php on line 909

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Show sidebar

OPASKA NA KOLANO BAWEŁNA +WŁÓKNA VEERA

68,00 
Opaska na kolano Veera Silver to elastyczna opaska stawu kolanowego wzbogacona włóknami z zawartością srebra. Produkt idealnie dopasowuje się do ciała i zapewnia wysoki komfort użytkowania. Zawartość srebra wpływa na łagodzenie bólu, zmniejsza obrzęk oraz stan zapalny w stawie.

OPASKA NA KOSTKĘ BAWEŁNA+WŁÓKNA VEERA

49,00 
Opaska na kostkę Veera Silver to elastyczna opaska stawu skokowego wzbogacona włóknami z zawartością srebra. Produkt idealnie dopasowuje się do ciała i zapewnia wysoki komfort użytkowania. Zawartość srebra wpływa na łagodzenie bólu, zmniejsza obrzęk oraz stan zapalny w stawie.

RĘKAWICE BAWEŁNA+WŁÓKNA DLA ZDROWIA VEERA

85,00 
Rękawice VEERA SILVER włókna srebra miedzi węgla

SUDOCREMEM 400g KREM DO PIELĘGNACJI SKÓRY

54,00 
Preparat stosuje się na skórę wymagającą ochrony i pielęgnacji, co wynika z narażenia jej na odparzenia lub podrażnienia. Właściwości kremu stanowią skuteczną ochronę skóry niemowlaków przed odpieluszkowymi odparzeniami. Sudocrem łagodzi również inne stany zapalne skóry zarówno te wynikające ze zmian chorobowych, takich jak łojotok, trądzik młodzieńczy i różowaty, zmiany ospowe czy zejściowe formy opryszczki, jak i zmiany spowodowane czynnikami mechanicznymi, takie jak obtarcia, odleżyny, zadrapania, oparzenia słoneczne, podrażnienia po depilacji i goleniu, regulacji brwi czy po ukąszeniu owadów. Zakres zastosowania kremu jest bardzo szeroki.

TENA 400ml PIANKA MYJĄCA 3w1

24,50 
TENA WASH MOUSSE pianka myjąca 400 ml Pianka „3 w 1” w sprayu — łatwa w nakładaniu, doskonale oczyszcza, regeneruje i chroni nawet najdelikatniejszą skórę. Uniwersalna pielęgnacja skóry Nie wymaga spłukiwania wodą Zapewnia nawilżenie skóry

TENA CZEPEK D/MYCIA WŁOSÓW SZAMPON+ODŻYWKA

18,00 
Wygodne rozwiązanie pielęgnacyjne do mycia włosów w łóżku dla pensjonariuszy leżących, wątłych oraz unieruchomionych – nie wymaga spłukiwania ani suszenia.
  • Mycie włosów w łóżku
  • Bez spłukiwania
  • Poręczny i wygodny